Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
OKS
Oversidder
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
OKS
Søndersø BK
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
OKS
FC Avrasya
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
OKS
Dalum IF
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
15:00
OKS
MG&BK/Nr. Aaby IK
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
OKS
Kjellerup IF
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
OKS (1)
BK2020
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
OKS
Tved BK
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
OKS
Glamsbjerg/Verninge Q
Kvinde S3 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
OKS
Kerteminde BK
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
OKS
Strib IF
Kvinde S2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
OKS
BK Stjernen af 1968
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U16 drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
OKS (1)
Dalum IF
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:45
OKS (2)
B1913 (4)
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
O K S
Vindinge BK
U12/13 C/D pi. (11-12) 5:5 - 25/5 I OKS - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Kurant
Næsby BK
U12/13 C/D pi. (11-12) 5:5 - 25/5 I OKS - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
FC Kurant
O K S
U12/13 C/D pi. (11-12) 5:5 - 25/5 I OKS - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Vindinge BK
Næsby BK
U12/13 C/D pi. (11-12) 5:5 - 25/5 I OKS - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Næsby BK
O K S
U12/13 C/D pi. (11-12) 5:5 - 25/5 I OKS - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Vindinge BK
FC Kurant
U12/13 C/D pi. (11-12) 5:5 - 25/5 I OKS - 2 baner - 2x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
OKS
AIF92
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
OKS
Egebjerg Fodbold
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:00
OKS (2)
Chang (1)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
OKS (1)
Oversidder
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
OKS
Oversidder
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
OKS
OB (1)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Dalum IF (1)
FC Faaborg (1)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:12
Dalum IF (2)
OB (3)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:12
FC Faaborg (2)
OKS
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:24
OB (1)
Dalum IF (1)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:24
FC Faaborg (1)
Dalum IF (2)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:36
OB (3)
FC Faaborg (2)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:36
Dalum IF (1)
OKS
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:48
FC Faaborg (1)
OB (1)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:48
Dalum IF (2)
FC Faaborg (2)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
OB (3)
FC Faaborg (1)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Dalum IF (1)
FC Faaborg (2)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
OKS
F16
Kvinde Albaniserien - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
OKS (4)
Kerteminde BK
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
OKS (2)
Assens FC
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:12
OKS
OB (3)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:12
OB (1)
Dalum IF (2)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:24
FC Faaborg (1)
OKS
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:24
OB (3)
Dalum IF (1)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:36
Dalum IF (2)
OKS
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:36
FC Faaborg (2)
OB (1)
3:3 - HORST WEIN-Stævne: U8 B (16) - 26/5 - Søn. I OKS - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
OKS
SFF 2015
Kvinde S1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
OKS
Tommerup BK
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:30
OKS
Oversidder
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
OKS
Varde IF
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
OKS
Langeskov IF
Kvinde S3 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
OKS
FC Odense (1)
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
OKS (1)
Marienlyst
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
OKS
Munkebo Boldklub
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
OKS
Allesø GF
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
OKS
ØB
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
OKS
Odder
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
OKS
FC Campus
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
OKS (1)
Strib IF
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
OKS
Skårup IF
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
OKS
OB
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
OKS
Dalum IF
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
OKS (3)
Chang (4)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
OKS
OB
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:15
OKS
F16
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
OKS (1)
Chang (3)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
OKS (2)
Ringe BK
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
OKS (4)
Oversidder
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
OKS (2)
DSIO
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
OKS
Dalum IF
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
OKS (2)
Næsby BK (2)
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
OKS
B 1909
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
OKS
Tarup/Paarup IF (1)
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
OKS (1)
Vindinge BK
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
OKS
Oversidder
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:45
OKS
KR 70
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
OKS
MorudVeflinge
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
OKS
Næsby BK
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:45
OKS
KRFK
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
09:30
OKS
Krarup Espe Fodbold
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
OKS
Tårup IF
Kvinde S1 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
OKS
Næsby BK
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
OKS
Aarslev BK
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
OKS
Vorup FB
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
OKS
Oversidder
Kvinde Albaniserien - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
OKS (2)
FC Sydfyn
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
OKS
KFUM.s BK (1)
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
OKS
Nr. Aaby IK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
OKS
BBB/SB
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
OKS (1)
Oversidder
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:30
OKS
MG & BK
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
15:00
OKS (1)
Lumby IF 88
UHT
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
OKS
Sydvestjyllands Efterskole
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
|
|||||||||||||||||||
18. jun
18:30
OKS
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Kvinde S3 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|